Loreal Professionel Vánoční balíček Inforcer

Pro posílení a odolnost lámavých vlasů

Cena: 676,00 Kč  s DPH 558,68 Kč  bez DPH

Vyprodáno

Popis

Dárková sada Loreall Professionnel Inforcer s biotinem a vitamínem B6 pro hloubkovou péči je určená pro křehké lámavé vlasy, které posiluje již od kořínků, zvyšuje pružnost vlasového vlákna a chrání vlasy před lámáním a poškození. Sada obsahuje šampon 300ml, vlasovou masku 250ml, posilující sprej 60ml a luxusní dárkovou tašku.

Inforcer Anti-Breakage Shampoo 300ml

Posilující šampon pro vlasy se sklonem k lámání s biotinem a vitamínem B6 pro hloubkovou péči. Šampon jemně vlasy čistí, pečuje o ně a dodává jim potřebné vitamíny, jejichž nedostatek způsobuje padání a křehnutí vlasů. Okamžitě vlasy posiluje a zvyšuje jejich pružnost. Poskytuje ochranu před dalším lámáním a dodává vlasům potřebné vitamíny, jejichž nedostatek způsobuje jejich padání a křehnutí. Usnadňuje rozčesávání a celkovou úpravu vlasů. Jedinečná formule s vitamínem B6 a biotinem chrání vlasy proti lámání a dodává jim zářivý lesk. Použití: Naneste na mokré vlasy a jemnou masáží vytvořte pěnu. Poté pečlivě opláchněte. V případě potřeby postup opakujte.

Inforcer Anti-Breakage Masque 250ml

Posilující maska pro křehké vlasy proniká hluboko do vlasů, kde je posiluje. Usnadňuje rozčesávání a celkovou úpravu vlasů. Obnovuje pružnost vlasů, poskytuje ochranu před dalším lámáním a dodává vlasům potřebné vitamíny, jejichž nedostatek způsobuje jejich padání a křehnutí. Jedinečná formule s vitamínem B6 a biotinem chrání vlasy proti lámání a dodává jim zářivý lesk. Použití: Naneste rovnoměrně na umyté, ručníkem prosušené vlasy. Vmasírujte do vlasů pramínek po pramínku. Nechejte působit 3-5 minut a poté pečlivě opláchněte.

Inforcer Brush Proof Anti-Breakage Detangling Spray 60ml

Posilující sprej proti lámání konečků a pro snadné rozčesávání vlasů .Sprej pomáhá snížit poškození vlasů během česání a obnovuje jejich pružnost a pevnost. Pomáhá snížit poškození vlasů během česání. Obnovuje pružnost vlasů a poskytuje ochranu před dalším lámáním. Jedinečná formule s vitamínem B6 a biotinem chrání vlasy proti lámání a dodává jim zářivý lesk. Použití: Před použitím pečlivě protřepejte. Aplikujte na suché vlasy a rozčešte. Pro maximální účinek nastříkejte přímo na kartáč.

obsah: 1 ks

Bookmark and Share

Doporučujeme

Kategorie

Objednávka po telefonu


Sledujte nás na

Přírodní vlasová kosmetika
Kontaktujte naše Obchodní zástupce