Loreal Professionnel Vánoční balíček Blondifier

Pro dlouhodobou krásu a lesk studených blond odstínů

Cena: 708,00 Kč  s DPH 585,12 Kč  bez DPH

Vyprodáno

Popis

Dárková sada Loreal Professionnel Blondifier pro dlouhodobou krásu a lesk studených blond odstínů. Sada obsahuje šampon 300ml, vlasovou masku 250ml, posilující sprej 60ml a luxusní dárkovou tašku.

Blondifier Cool Shampoo 300ml

Neutralizační šampon pro blond vlasy Série Expert Blondifier je určen pro studenou blond barvu. Jemně myje vlasy a čistí pokožku hlavy, oživuje blond barvu vlasů a neutralizuje žluté tóny. Vyživuje vlasy a pomáhá mírnit jejich poškození a pomáhá vytvořit studené blond odstíny. Použití: Naneste na mokré vlasy. Vytvořte pěnu, nechte krátce působit. Poté důkladně opláchněte.

Blondifier Masque 250ml

Maska pro blond vlasy Série Expert Blondifier je hloubkově rekonstrukční a rozjasňující maska pro všechny typy blond vlasů. Zlepšuje lesk a zářivost blond barvy, pečuje o vlasy a hloubkově je hydratuje a regeneruje. Zjemňuje vlasy a celkově je uhlazuje, zmírňuje jejich poškození. Vaše vlasy budou po jejím použití pružnější, zdravější a zářivější. Použití: Aplikujte rovnoměrně na ručníkem vysušené vlasy. Nechte působit 3–5 minut. Poté důkladně opláchněte.

Blondifier Top Coat Spray Spray 60ml

Pečující bezoplachový sprej pro blond vlasy Série Expert Blondifier je určen pro všechny typy zesvětlených blond vlasů. O vlasy pečuje bez zatížení, vyživuje je a chrání. Uhlazuje vlasy a zlepšuje lesk a zářivost barvy. Použití: Dobře protřepte a nastříkejte rovnoměrně na suché vlasy. Ideální jako závěrečná péče po zesvětlujícím procesu.

obsah: 1 ks


Bookmark and Share

Doporučujeme

Kategorie

Objednávka po telefonu


Sledujte nás na

Přírodní vlasová kosmetika
Kontaktujte naše Obchodní zástupce