Loreal Professionnel Metal Detox maska 500 ml

Ochranná maska proti ukládání kovových částic pro všechny typy chemicky ošetřených vlasů

jen pro profesionály
toto zboží je dostupné pouze pro profesionály působící v oboru (vyučený/á v oboru kadeřník/ce, rekvalifikant v oboru kadeřník, živnostník podnikající v oboru kadeřník). Pokud spadáte do této kategorie, registrovat se můžete zde
Kód zboží: 39224
Výrobce: Loreal Professionnel

Popis

Ochranná maska proti ukládání kovových částic pro všechny typy chemicky ošetřených vlasů. Kovy uvnitř vlasového vlákna mohou způsobit lámání a nespolehlivé barevné výsledky během barvení a zesvětlování. Také UV záření může způsobovat zcitlivění vlasového vlákna, o to víc, když reaguje s kovem jako je měď, ale také může způsobit změnu barvy.

Metal Detox maska chrání vlasové vlákno proti ukládání částic po jakékoli službě barvení, balayage nebo zesvětlování, nemá žádný vliv na barevný výsledek ani stupeň zesvětlení. Rychle se vstřebávající krémová konzistence a nezapomenutelná citrusová vůně s výraznými pižmovými dřevinami. Vlasy jsou okamžitě hladší, hebčí, více vyživené a barva je zářivá.

O 87 % menší riziko lámání a 100% spolehlivý barevný výsledek.

Použití:
Pro dosažení optimálních výsledků používejte po šamponu Metal Detox Shampoo. Aplikujte rovnoměrně na šamponem umyté a ručníkem vysušené vlasy. Nechte působit 1 minutu a poté důkladně opláchněte.

obsah: 500 ml

Bookmark and Share
Kategorie

Objednávka po telefonu


Sledujte nás na

Přírodní vlasová kosmetika
Kontaktujte naše Obchodní zástupce