Loreal Professionnel Metal Detox Pre Treatment sprej 500 ml

Přípravná péče ve spreji neutralizující kovy pro všechny typy vlasů

jen pro profesionály
toto zboží je dostupné pouze pro profesionály působící v oboru (vyučený/á v oboru kadeřník/ce, rekvalifikant v oboru kadeřník, živnostník podnikající v oboru kadeřník). Pokud spadáte do této kategorie, registrovat se můžete zde
Kód zboží: 39226
Výrobce: Loreal Professionnel

Popis

Přípravná péče ve spreji neutralizující kovy před jakoukoli službou barvení, balayage nebo zesvětlování. Pro všechny typy vlasů. Kovy uvnitř vlasového vlákna mohou způsobit lámání a nespolehlivé barevné výsledky během barvení a zesvětlování. Také UV záření může způsobovat zcitlivění vlasového vlákna, o to víc, když reaguje s kovem jako je měď, ale také může způsobit změnu barvy.

Metal Detox sprej chrání vlasové vlákno proti ukládání částic po jakékoli službě barvení, balayage nebo zesvětlování, nemá žádný vliv na barevný výsledek ani stupeň zesvětlení. Tekutá konzistence a nezapomenutelná citrusová vůně s výraznými pižmovými dřevinami. Vlasy jsou okamžitě hladší, hebčí, více vyživené a barva je zářivá.

O 87 % menší riziko lámání a 100% spolehlivý barevný výsledek.

Použití:

Aplikujte na suché vlasy od konečků po kořínky po jednotlivých sekcích. Aplikujte 8 až 10 dávek z pumpičky na krátké vlasy a 15 až 20 dávek na středně dlouhé až dlouhé vlasy. Zaměřte se na délky. Promněte a pročešte pro optimální distribuci produktu. Nechte zaschnout na vzduchu 3 až 5 minut. Realizujte službu barvení nebo zesvětlování jako obvykle.

obsah: 500 ml

Bookmark and Share
Kategorie

Objednávka po telefonu


Sledujte nás na

Přírodní vlasová kosmetika
Kontaktujte naše Obchodní zástupce