Velkoobchod pro kadeřníky CMÍRAL vznikl jako rodinná firma v roce 1991.

NAPSALI O NÁS

Firma CMÍRAL je v současné době předním distributorem profesionální vlasové kosmetiky a kadeřnických potřeb na českém trhu.

Profesionální vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby nyní nabízíme prakticky ve všech regionech České republiky a to prostřednictvím našich 7 poboček (Praha 8, Praha 1, Liberec, Sokolov, Plzeň, České Budějovice, Vyškov).


Nabízíme kvalitní profesionální vlasovou kosmetiku těch nejvýznamnějších značek:

>

Naši zákazníci mají možnost na všech pobočkách vybírat ze širokého sortimentu kadeřnických potřeb světově známých firem:

Cmíral - velkoobchod pro kadeřníky

Jsme výhradním distributorem nábytku pro kadeřnické a kosmetické salony od firmy PANDA. Najdete tak u nás široký sortiment kvalitních a cenově dostupných mycích boxů, křesel, obsluh, kosmetických lehátek, pedikúrních křesel, manikúrních stolků a dalšího vybavení.

V našem předváděcím centru v Praze 1 pořádáme pravidelná školení pro začínající i profesionální kadeřníky. Podrobné informace o školeních, nabízených akcích, rozvozu zboží
a prodávaném sortimentu získáte také od našich obchodních zástupců, kteří jsou připraveni se Vám osobně věnovat.

Naším cílem je trvale zajišťovat všem zákazníkům ty nejkvalitnější služby a nabízet nejlepší výrobky profesionální vlasové kosmetiky, kadeřnických pomůcek a nábytku.